Відомі архітектори чи молоді інженери з неприборканою креативністю погодилися привідкрити нам свої жорсткі диски та поділитися технологічними, розумними або відверто футуристичними проектами, коротше кажучи, змусити нас трохи помріяти!

Окрім незвичайного і привабливого дизайну цього човна, доступного в індивідуальній та клубній версії, інноваційний і навіть потенційно революційний підхід до розрахунків, та пов'язаний з ним процес будівництва є інноваційними. Ідея полягає в тому, щоб збудувати з композиту, але без форм і без витратних матеріалів.

Човен виготовлений із біокомпозитних панелей, надрукованих на 3D-принтері або ламінованих, які приклеєні до алюмінієвої конструкції. Ця структура розраховується за допомогою алгоритмів нового покоління, які використовують топологічні обчислення, логіка яких є субтрактивною, а не адитивною...

Тож це стає цілком технічним, але ми пам'ятатимемо, що отримана структура теоретично легша за рівної стійкості та ідеально адаптована до основної ідеї Тібо Лекарпантьє та Корантена Ле Руа. Два молоді інженери та військово-морські архітектори, партнери фірми Ox Eye, спроектували цілу низку вітрильників, що відповідають цьому новому дизайну. Захоплюючий!