Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Біноклі денні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Існує багато видів біноклів: туристичні, астрономічні, польові або мисливські, морські, тощо, тож поперше визначаємо габарити і збільшення, далі підбираємо характеристики щодо способу застосування. До прикладу, для огляду відкритих просторів бінокль повинен мати гарну стереоскопічність, тому зупиняємось на конструкції із призмами Porro. 

Польові (мисливські) біноклі відрізняються герметичністю та стійкістю до температурних перепадів. Для запобігання запотіванню лінз корпус бінокля заповнюють азотом або іншим інертним газом, завдяки чому при переході від багаття до місця спостереження мисливцеві не потрібно витрачати час на протирання оптики. Оптимальна кратність тривалого спостереження – 7x-9x, а діаметр об'єктива мисливського бінокля повинен бути не менше ніж 40 мм.

Морська оптика призначена, в першу чергу для огляду відкритих водних просторів, тож далекоміри допомагають вимірювати відстані до об'єктів, а моделі зі вбудованими компасами - орієнтування на місцевості. Морські біноклі характеризуються абсолютним водозахистом, гарним радіусом стереоскопічного зору, високою світлосилою та постійним збільшенням. Фіксована кратність або автофокус не є обмеженням, а необхідна умова для стабільного зображення при спостереженні з платформи яка постійно рухається.

Вгору