Надлегкий та компактний портативний фільтр для води Katadyn BeFree. Один із найпопулярніших туристичних фільтрів в Україні та світі. Надійно ліквідує з води бактерії, найпростіші, водорості, каламуть, спори та цисти. Складається з м'якої фляги HydraPak і фільтруючого порожнисто-волоконного картриджа (діаметр пор 0.1 мікрон). Похідний фільтр Katadyn BeFree дуже простий та зручний у використанні. Порожня фляга у складеному стані легко поміщається у невелику кишеню.

Принцип дії

Фільтрація

Вода очищається, проходячи крізь порожнисто-волоконний картридж, вкручений у м'яку флягу HydraPak. Діаметр пор картриджа становить 0.1 мікрона (0.001 мм). Хвороботворні організми залишаються на поверхні картриджа, через те, що не можуть пройти крізь пори — їх розмір більше, ніж діаметр пір. Вода проходить через картридж самопливом, при перевертанні фляги. При легкому натисканні швидкість струму води збільшується. Швидкість води є достатньою для комфортного пиття. Фільтр працює 100% механічно, без будь-яких реагентів або батарейок.

Очищення картриджа

Картридж можна очищати у польових умовах – для цього достатньо просто промити його у воді. Фільтр Katadyn BeFree розрахований на використання у прозорій та середньо-забрудненій воді. Мутна вода з великою кількістю суспензій скорочує ресурс картриджа. У міру зменшення ресурсу картриджа знижується швидкість струму води. Коли вода перестає проходити крізь картридж, картридж необхідно замінити.

Особливості портативного фільтра для води Katadyn BeFree

  • Сучасний порожнисто-волоконний фільтр EZ-Clean Membrane з порами 0.1 мікрона. Ресурс до 1000 л, повний захист від бактерій та найпростіших.
  • Легкий та компактний. Вага — всього 59 г (модель 0.6 л) або 63 г (модель 1 л).
  • Порожню флягу можна згорнути та сховати у кишеню.
  • Кришка з поїлкою та ковпачком. Горловина стандарту BPF/PCO (28 мм, класична ПЕТ-пляшка). За потреби легко замінити.
  • Широке горлечко зручно наповнювати.
  • Видно рівень заповнення.
  • Фільтр Katadyn BeFree сумісний з усіма флягами HydraPak, з діаметром горлечка 42 мм.
  • Вироблено та сертифіковано у Швейцарії.

Характеристики

Технологія: порожнисто-волоконний  фільтр EZ-Clean Membrane (пора 0.1 мікрона).

Ефект: ліквідує 99.9999% бактерій, 99.9% найпростіших, водорості, каламуть, спори, цисти

Продуктивність: до 2 л/хв.

Ресурс картриджа: до 1000 л в залежності від якості води

Матеріали: Hollow Fibers, TPU, 100% PVC (BPA free)