Електродвигун Remigo One

Remigo rethinks electric outboard design from the water on up - Plugboats
Простий та інтуїтивний – так описують рецензенти цей двигун. Забудьте про зовнішні кабелі, можливу мороку з проводкою або інші складності, адже Remigo позбавлений цих недоліків.

Кріпиться цей електродвигун на кронштейні. Remigo гідно показує себе порівняно з іншими подібними двигунами. Він особливо виділяється серед інших за рахунок своєї маневреності. На Remigo можна увімкнути задній хід натисканням лише однієї кнопки.

Втім, у цій діжці меду криється і своя ложка дьогтю. На Remigo відсутня можливість зміни акумулятора, тому у разі поломки доведеться дуже постаратися, щоб відремонтувати пристрій.

У всіх інших відносинах – це ідеальний електродвигун для тих, хто не хоче морочитися. Вся суть Remigo зводиться до простої формули "закріпив на кронштейн та поплив".

Позитивні якості: Зручна конструкція, легко складається, порівняно невелика вага, прості встановлення та зняття.

Недоліки: Неможливість зняти акумулятор.

Маса 12 кг
Загальна маса з кронштейном 14.5 кг
Місткість 1085 Вт/год
Максимальна швидкість 9.66 км/год

Editor's Choice: ePropulsion Spirit 1.0 Evo - Motor Boat & Yachting
Електродвигун ePropulsion Spirit 1.0 EVO
Дітище китайської компанії ePropulsion - лінійка Spirit - є однією з найпопулярніших на всьому ринку. Сама компанія вже не перший рік розробляє різноманітні підвісні електродвигуни із використанням технології літієвих батарей.

Spirit 1.0 EVO виділяється на тлі конкурентів тишею роботи, а також ємністю батареї. Серед інших фішок двигуна хочеться виділити його "непотоплюваність". Spirit 1.0 EVO влаштований таким чином, що при несподіваному зануренні під воду (наприклад, злетів з кронштейна) двигун не піде на дно, а випливе.


У двигуна також відносно простий механізм заміни батареї, що дозволить впоратися з цим самотужки. Дисплей, як і на інших сучасних двигунах, у Spirit 1.0 EVO також є. Він проінформує вас про споживану потужність, напругу і час роботи, що залишився.

Переваги: велика ємність акумулятора, тихий, обертається на 360 градусів, не тоне.

Недоліки: функціонал дисплея міг би бути ширшим.

Маса  10.5 кг
Маса акумулятора  9 кг
Місткість акумулятора 1276 Вт/год
Максимальна швидкість 7.24 – 9.66 км/год (залежно від типу тендеру)

Torqeedo Travel 1103 CS купити у Києві, Харкові, Україні - Brig Motors

Електродвигун Torqeedo 1103
Torqeedo – головний конкурент ePropulsion. Останні 15 років компанії провели у запеклій боротьбі за кохання публіки. Останні двигуни компаній дуже схожі між собою, але мають досить вагомі відмінності.

Отже, модель Torqeedo 1103 має потужність 1,1 кВт та оснащена знімною батареєю. Двигун має дуже зручні пази для батареї, завдяки яким з'являється можливість встановити батарею буквально однією рукою.

Іншою перевагою Torqeedo є його дисплей. Хоч він і невеликий, але на нього містяться дані про напругу та ємність акумулятора, дальність ходу, дані про швидкість, а також споживана потужність у ватах. З недоліків дисплея хочеться виділити його габарити - часом прочитати щось на ньому проблематично. Це лишком окупається завдяки додатку на телефон, який підхоплює дані про роботу двигуна.

Затискні гвинти та фітинги виготовлені з нержавіючої сталі, що робить двигун придатним для використання в солоній воді. З мінусів Torqeedo 1103 не вміє обертатися на 360 градусів, хоча хід румпеля все ще пристойний.

Позитивні якості: надійний і перевірений бренд, простота заміни акумулятора, знімний акумулятор і румпель, широкий діапазон даних на дисплеї.

Недоліки: дисплей недостатньо великий, можуть бути деякі складнощі з установкою.

Маса двигуна 11 кг
Маса акумулятора 6 кг
Місткість акумулятора 915 Вт/год
Максимальна швидкість 7.24 – 9.66 км/год (залежно від типу тендеру)

Джерело