Скільки з нас засмучувала неможливість випити гідної кави — у поході, подорожі, на заміській прогулянці чи дощового дня, коли ліньки виходити за поріг? Продуктовий дизайнер Хьюго Кайлтон одного разу так засмутився, випивши чашку огидного еспресо в готелі, що вирішив створити портативний пристрій, який допоможе готувати професійний рівень еспресо в будь-яких умовах.

Так з'явився гонконгський стартап Wacaco, виробник компактних і при цьому потужних кофемашин із ручним пресом. Ці пристрої здатні конкурувати з традиційними кавовими машинами: нагнітають тиск до феноменальних 18 бар та зразково готують каву категорії specialty. При цьому вони в десятки разів менші і на стільки ж дешевші. Від затишної кухні до базового табору в Гімалаях - з Wacaco для приготування добірного еспресо вам знадобиться тільки мелена кава улюбленого сорту та гаряча вода. До того ж, ці кавоварки екологічні: не вимагають зарядки від електромережі або батарей, працюють тільки за рахунок механіки.

З 2013 року якість та функціональність Wacaco завоювали шанувальників серед багатьох професійних баристів, мандрівників, спортсменів та просто поціновувачів вишуканої кави.

Перейти в розділ