Остання серія X від ePropulsion включає три інноваційні електричні підвісні човнові мотори з передовою технологічною конструкцією, яка забезпечує комфорт, швидку реакцію, а також загальну ефективність силового агрегату 88,2%.

«Включення серії X до нашого портфоліо електричних силових установок, що постійно розширюється, знаменує собою значний крок вперед у системах електричних силових установок», — каже Денні Тао, співзасновник і генеральний директор ePropulsion. «Серія X є результатом масштабних досліджень і розробок, і ми завжди прагнемо вийти за межі галузевих стандартів. Завдяки вдосконаленій серії X ми пропонуємо більше, ніж електричний двигун, це інтелектуальну та інтегровану платформу, доступну для споживачів та клієнтів OEM, що забезпечує тихішу та чистішу роботу на човні».

X12, X20 і X40 були розроблені з унікальним алгоритмом для їхніх пропелерів, уточнюючи понад 20 ключових показників для оптимальної гідродинамічної продуктивності. Вони також містять технологію ізоляції частотного резонансу та гасіння вібрації для тихої конструкції з меншою вібрацією.

Маючи на 36% менше ваги, ніж традиційні двигуни, серія X об’єднує електричне рульове управління, електропривід диферентування / нахилу, електричний блок керування та контролер в одному вузлі для простого встановлення та оптимального простору на борту. Ця серія оснащена архітектурою інтелектуальної системи ePropulsion, а цифрове кермо та інтелектуальні дросельні заслонки забезпечують миттєвий зворотний зв’язок із вдосконаленою електричною системою рульового керування, яка відкриває двері передовим системам допомоги водієві для покращення безпеки та навігації.

«Ця нова лінійка символізує вибухове зростання роботи ePropulsion із забезпечення найкращих електричних силових установок», — говорить Том Уотсон, президент ePropulsion USA. «Завдяки новій, неймовірній потужності, яку надає ця лінія, ми розглядаємо чудову можливість для подальшого поширення ePropulsion на ринку електричних силових установок у Сполучених Штатах. У всьому світі і тут, у Північній Америці, ми з нетерпінням чекаємо, коли серія X займе лідируючі позиції ePropulsion, оскільки вона встановлює новий стандарт того, що є і що може робити електрична тяга».